Yhteystiedot

Seuramme tärkeimpiä yhteystietoja
 

Jos heräsi kysyttävää tai kiinnostuit lentopallosta ja haluaisit harjoitella ota rohkeasti yhteyttä passarit.toimisto(at)gmail.com

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero


Puheenjohtaja 

Lasse Turunen

lasse.turunen@matrel.fi

040 035 7253


Varapuheenjohtaja
 
Petri Sandberg  


Rahastonhoitaja

Katja Meskanen

      kmeskanen@gmail.com  

 


Sihteeri

Hanna Myyryläinenhannamyyrylainen@gmail.com044 542 0588


Hallituksen jäsen

Mikko Korhonenkorhosmikko@gmail.com0400 670 681


 

   
Valmentaja
Naisten edustus


Mikko Korhonen

Sami Korhonen

Kari Raatikainen

Jari Heikkinen

korhosmikko@gmail.com0400 670 681

 

   

Valmentaja
(A-tytöt/3-sarja)

Lasse Turunen

Simo Pesonen

lasse.turunen@matrel.fi040 035 7253

Valmentaja
(C-tytöt)

Lasse Turunen

Saija Huttunen

lasse.turunen@matrel.fi

040 035 7253

Valmentaja
(D-tytöt)

Vesa Rovio

Teemu Hentinen

vesa.rovio@gmail.com

050 538 9588

Valmentaja
(E- ja F-tytöt)

Pallokoulu

Tuuli Pesonen

Aino Ollikainen

tuuli.pesonen2@gmail.com

044 363 7587


Naisten harraste

Taina Otava-Närhi

taina.otava@gmail.com

040 716 8812


Miehet 3-sarja

Joonas Kiuru 045 6163335

Aikuisten LENTIS -koulu
 
Hanna Myyryläinenhannamyyrylainen@gmail.com044 542 0588


 

Mainosmateriaalit ja julkaisut

Saku Niilo-Rämä
044 5261 622
saku (at) mediakioski.fi (aineistot tähän osoitteeseen)

 

 

Mikkelin Passarit Ry 

Toimisto:
Pursialankatu 22
50100 MIKKELI
Puh. 0400 276 426
passarit.toimisto@gmail.com

Laskutusosoite:
Mikkelin Passarit Ry
Pursialankatu 22
50100 Mikkeli

Yhdistysrekisteritunnus: 164.798

Y-tunnus: 1007129-1