Yhteystiedot

Seuramme tärkeimpiä yhteystietoja
 

Jos heräsi kysyttävää tai kiinnostuit lentopallosta ja haluaisit harjoitella ota rohkeasti yhteyttä passarit.toimisto(at)gmail.com

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero

Puheenjohtaja 

Lasse Turunen

lasse.turunen@matrel.fi

040 035 7253

Varapuheenjohtaja
 
Vesa Roviovesa.rovio@gmail.com050 538 9588

Rahastonhoitaja

Johanna Korpelainen

        korpelainen.johanna@gmail.com

050 305 0337

Sihteeri

Hanna Myyryläinenhannamyyrylainen@gmail.com044 542 0588

Hallituksen jäsen

Katja Meskanenkmeskanen@gmail.com040 513 7511

 

   
    

Valmentajat
(naisten edustus ja
B1-tytöt)

Jari Heikkinen

jari.tapio.heikkinen@gmail.com

045 676 2388

Valmentaja
(D-tytöt)

Lasse Turunen

Toni Säämänen

lasse.turunen@matrel.fi

toni.saamanen@gmail.com

040 035 7253

040 567 8144

Valmentaja
(C-tytöt)

Mikko Korhonen

korhosmikko@gmail.com

 

0400 670 681

Valmentajat
(B2-tytöt ja
naisten maakuntasarja)

Vesa Rovio

Simo Pesonen

vesa.rovio@gmail.com

simok.pesonen@uukku.com

050 538 9588

040 054 9450

E- ja F -juniorit

Hanna Myyryläinenhannamyyrylainen@gmail.com044 542 0588

Naisten harraste

Taina Otava-Närhi

taina.otava@gmail.com

040 716 8812

Miesten maakuntasarja

Jukka Siitonen

jukkasiitonen@hotmail.com050 589 8949

 

 

Mainosmateriaalit ja julkaisut

Saku Niilo-Rämä
044 5261 622
saku (at) mediakioski.fi (aineistot tähän osoitteeseen)

 

 

Mikkelin Passarit Ry 

Toimisto:
Pursialankatu 22
50100 MIKKELI
Puh. 0400 276 426
passarit.toimisto@gmail.com

Laskutusosoite:
Mikkelin Passarit Ry
Pursialankatu 22
50100 Mikkeli

Yhdistysrekisteritunnus: 164.798

Y-tunnus: 1007129-1